Nowa spółka Kronos Polska

Z dniem 1.01.2011r. rozpoczyna samodzielną działalność nowa spółka powołana do obsługi klientów na terenie Polski. Przejmie ona obowiązki NEXT! w kwestii świadczenia usług serwisowych i wdrożeń dla wszystkich klientów. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Kronos Polska przyniesie Wam wiele korzyści i spełni wszelkie oczekiwania. NEXT! będzie się zajmował tylko i wyłącznie rozwojem oprogramowania.

Sponsor konferencji IT

NEXT! został jednym ze sponsorów IT Akademic Day 2010 - konferencji dla studentów kierunków informatycznych odbywającej się na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Artykuł w Systemach Alarmowych

W najnowszym numerze Systemów Alarmowych 5/2010 ukazał się artykuł Andrzeja Popielskiego Czeski ślad Kronosa. W reportażu opisano wdrożenie Kronosa w największej czeskiej agencji ochrony SV Agency. Zapraszamy do lektury.

Zdalne ryglowanie

Wraz z firmą CMA, będącą jednym z liderów monitorowania pojazdów i budynków w Polsce, opracowaliśmy specjalistyczne rozwiązanie do zdalnego ryglowania placówek bankowych (www.cma.com.pl). Moduł ten współpracuje z platformą Kronos NET.

Targi E&S 2010

Zapraszamy na targi Feria Internacional de Seguridad E+S w Kolumbii, gdzie nasz przedstawiciel będzie obecny na stoisku firmy Solutec Ltda - wyłącznego dystrybutora na terenie Ameryki Łacińskiej (stoisko 556 w pawilonie 3). Targi odbywają się od 4 do 8 października 2010 w Bogocie.

Rejestracja rozmów

Wraz ze Spółką Inżynierów SIM opracowaliśmy rozwiązanie do rejestracji rozmów telefonicznych. Nowe urządzenie wyposażone jest w funkcje rozpoznawania numerów, pozwala na nawiązywanie i odbieranie połączeń oraz na rejestracje rozmów bezpośrednio w Kronosie.

NEXT! w prasie

W najnowszym numerze Systemów Alarmowych (3/2010) w relacji z targów Securex w Poznaniu ukazała się informacja na temat Kronos NET 2.0. Również w najnowszym numerze Zabezpieczeń (3/2010) można znaleźć akcent związany z NEXT!. Ukazał się tam reportaż z targów IFSEC w Birmingham, gdzie jako jedna z niewielu polskich firm mieliśmy swoje stoisko. Zachęcamy do przeczytania zarówno jednego, jak i drugiego artykułu.

Złoty Medal MTP

Kronos NET 2.0 wyposażony w Dotykową Konsolę Monitoringu został wyróżniony Złotym Medalem w trakcie najbardziej prestiżowej polskiej imprezy targowej. Jury Międzynarodowych Targów Poznańskich doceniło innowacyjność opracowanych i zastosowanych przez firmę NEXT! rozwiązań.

Premiera Kronos NET 2.0 (Rozliczenia)

Zakończono pracę nad modułem rozliczeń z klientami w Kronos NET 2.0. Obecnie możliwym stała się rejestracja płatności na podstawie umów wprowadzonych do systemu z uwzględnieniem elastycznego systemu rabatów i przygotowywaniem na ich podstawie faktur. Moduł będzie miał swoją premierę w trakcie targów poznańskich.