Inwentaryzacja w Auchan

W nocy z poniedziałku na wtorek wykonana została pierwsza w pełni samodzielna inwentaryzacja z użyciem programu BarCode w jednym z supermarketów Auchan. Zakończono tym samym testy oprogramowania a sam program trafia do sprzedaży.

Spotkanie w Ustroniu

Nasz wyłączny dystrybutor na terenie Polski, firma Kronos Polska, organizuje spotkanie dla swoich klientów dniach 16-17 czerwca 2011. Dwudniowa impreza połączona z polską premierą Kronos NET 2.1 odbędzie się w pięciogwiazdkowym ośrodku SPA Belweder w Ustroniu. Obok produktów firmy NEXT! będzie można się zapoznać z najnowszymi urządzeniami firm Jablotron z Czech, Alarmtech z Polski i Intervox z Francji. Serdecznie zapraszamy.

Premiera Kronos NET 2.1

Z dumą przedstawiamy nasz najnowszy produkt - Kronos NET 2.1. Program wśród wielu nowości wprowadza m.in. mechanizm akcji (dowolnie definiowane sekwencje zdarzeń wywołujące automatyczną reakcję), kontrolę przebywania pojazdów w strefach, możliwość edycji danych obiektów z poziomu Konsoli Klienta oraz częściową replikację danych pomiędzy Kernelami. Dodatkowo przygotowano dwie nowe konsole do monitoringu. Pierwsza, to Konsola Dotykowa, która jest uproszczoną Konsolą Monitoringu przystosowaną do pracy z ekranem dotykowym bez użycia klawiatury i myszy. Druga to Konsola Video, przygotowana do prowadzenia wideo monitoringu. Nowy produkt będzie można zobaczyć po raz pierwszy na tegorocznych targach IFSEC w Birmingham.

Targi IFSEC 2011

Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko na targach IFSEC 2011 w Birmingham. Będziemy na Państwa czekać w hali numer 4 stoisko A80. W trakcie targów odbędzie się premiera naszego najnowszego produktu - Kronos NET 2.1. Pierwszy raz przedpremierowo pokażemy też Kronos WEB - monitoring oparty o przeglądarki internetowe

Wdrożenie na Tonga

Kronos NET został wdrożony w firmie Security Operations na Tonga, wyspie na wschód od Australii, niedaleko Fiji. Jest to kolejne miejsce gdzie trafiły nasze produkty.

Konferencja w Rumunii

Nasz nowy dystrybutor, firma Impex z Rumunii, organizuje konferencje w ośrodku Padina Ursului w Fundatica. Hotel położony jest w malowniczym miejscu, oddalonym tylko o 15km od słynnego zamku Hrabiego Drakuli. Konferencja odbędzie się 23 i 24 marca br. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyjazdu i bezpośredniego spotkania z nami.

Testy Kronos NET 2.1

Produkcja nowej wersji Kronosa weszła w ostatnią fazę. Program został przekazany do testów w 5 wybranych agencjach ochrony. Zostanie tam gruntownie sprawdzony w warunkach produkcyjnych. Oficjalna premiera planowana jest na tegoroczne targi IFSEC w Birmingham.

Konferencja Lotnisko 2011

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska (1.05) na konferencji Lotnisko 2011. Konferencja odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki dnia 16 lutego br.

BarCode 1.0

Przygotowaliśmy nowy produkt pomocny przy inwentaryzowaniu towarów w średnich i dużych powierzchniach magazynowych oraz sklepowych. Aplikacja wkrótce znajdzie się w naszej ofercie.