KronosGuard NET 1.1

Z dumą informujemy że oddaliśmy do użytku drugą wersję naszego sieciowego oprogramowania do bieżącej kontroli strażników. Zbudowana została na bazie doświadczeń zdobytych w trakcie wielu wdrożeń systemu. Szeroka gama potrzeb użytkowników z całego świata zaowocowała rozwinięciem systemu o wiele nowatorskich funkcjonalności. Dodano m.in. blok związany z rejestracją i kontrolą czasu pracy. Znacznym modyfikacją uległ także sam interfejs użytkownika, wprowadzono niezmiernie intiucyjną metodę definiowania ścieżek obchodów, oraz wiele innych usprawnień. Wszystkich użytkowników zapraszamy do pobrania nowej wersji.

Kairos 1.0

W dniu dzisiejszym, po kilkumiesięcznych testach została uruchomiona w środowisku produkcyjnym pierwsza instalacja systemu Kairos przeznaczonego na rynek bankowy i korporacyjny. Oprogramowanie wspierane jest przez komputer-router naszej produkcji z procesorem ARM, który kontroluje na obiekcie podległe systemy SWiN, SKD i P. POŻ.

Kronos NET 2.2

Kronos NET 2.2 - wydajniejszy, zaopatrzony w nowe mobilne końcówki, posiadający rozbudowane funkcje wideo weryfikacji, mechanizmy statystyczne oraz inne udogodnienia jest już dostępny do pobrania z naszej strony. Zapraszamy.

Xamelo

NEXT! rozpoczął produkcję urządzeń. Xamelo pełni rolę routera (Ethernet/GPRS) i jej celem jest integracja oraz sterowanie lokalnymi systemami zabezpieczeń (SSWiN, P.POŻ, SKD). Zbudowana została specjalnie do tego celu w oparciu o procesor ARM9.

Targi IFSEC 2012

Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko A50 hala 4 na targach IFSEC 2012 w Birmingham.

Sponsor Hackfest 2012

EXT! został sponsorem międzyuczelnianego maratonu programistycznego Hackfest 2012. Trzymamy kciuki za uczestników i życzymy połamania klawiatur.

X rocznica NEXT!

Z okazji 10 rocznicy istnienia firmy NEXT! cały zespół pragnie złożyć najlepsze życzenia wszystkim użytkownikom dziękując im za wieloletni wkład w rozwój produktów.

Pierwszy Międzynarodowy Zjazd Dystrybutorów

W dniach 23 - 26 stycznia br. odbył się Pierwszy Międzynarodowy Zjazd Dystrybutorów NEXT! w malowniczym górskim ośrodku SPA w Kocierzu. Obok wielu wykładów i paneli dyskusyjnych była to doskonała okazja do osobistego spotkania oraz wymiany poglądów w międzynarodowym gronie. Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za przyjazd i udział w konferencji.

CallCenter w Kronos

Obok istniejącej od pewnego czasu funkcjonalności systemu Kronos polegającej na możliwości połączenia z infrastrukturą telefoniczną przy użyciu interfejsu TAPI oraz opcją nagrywania rozmów, dodano nowy moduł służący do sterowania centralą telefoniczną. Moduł ten potrafi m.in. łączyć przychodzące rozmowy dotyczące alarmów z obsługującymi je stanowiskami operatorskim. Obecnie moduł CallCenter współpracuje z centralami marki Slican.