Spotkanie Kronos Polska

W dniach 22-23 października 2015 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z użytkownikami. Spotkanie organizowano pod patronatem Kronos Polska w Hotelu Jawor koło Bielska-Białej. Przedstawiono tam po raz pierwszy oficjalnie Kronos NET 3.0 - ewolucja. Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie i nowe pomysły.

Testy Kronos NET 3.0

Rozpoczęły się testy najnowszej platformy do monitoringu Kronos NET 3.0 evolution w środowisku produkcyjnym udostępnionym dzięki uprzejmości jednego z naszych klientów. Jest to niechybny znak zbliżającej się premiery produktu na rynku.

Octopus

Wszyscy zainteresowani komunikatorami Arrow Solo/Duo oraz 4Time a użytkujący alternatywne do Kronos NET oprogramowanie do monitoringu mogą od dziś podłączać nasze urządzenia. Jest to możliwe dzięki uniwersalnemu serwerowi Octopus, który tłumaczy natywny format komunikacji na jeden z popularnych protokołów (m.in. Surgard).

Szkolenie dla zagranicznych dystrybutorów

W ubiegłym tygodniu, odbyło się szkolenie dla zagranicznych dystrybutorów Next!. Goście zapoznali się z nowościami zarówno w zakresie oprogramowania jak i sprzętu. Był również czas na porozmawianie o sprawach bieżących. Oczywiście nie zabrakło go też na odrobinę relaksu - wyprawa nad Morskie Oko była doskonałym zakończeniem wizyty. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy znów!

Arrow Solo/Duo

Z dumą prezentujemy nasze najnowsze osiągnięcie: rodzinę komunikatorów do systemów alarmowych. Jest to zarówno wersja Solo zapewniająca komunikację torem GSM, jak i Duo wyposażona zarówno w kartę LAN i modem GSM. Komunikatory wyróżnia mechanizm kontroli kosztów transmisji, wygodna instalacja i diagnostyka oraz wysoki stopień integracji ze środowiskiem Kronos NET.


Targi Security Essen 2014

Zapraszamy wszystkich Państwa na zbliżające się targi Security Essen 2014. W dniach 23.IX-26.IX znajdziecie nas na stanowisku GA114. Do zobaczenia!

Premiera 4Time

W trakcie tegorocznych targów IFSEC odbędzie się pokaz premierowy naszego nowego urządzenia: 4Time. Jest to rozwiązanie uzupełniające uniwersalną platformę do kontroli pracowników terenowych 4Time WEB. Urządzenie w unikalny sposób łączy czytnik RFiD z GPS, GPRS, telefonem komórkowym, przyciskiem paniki, odpornym wyświetlaczem, latarką i zegarkiem. Zapraszamy na nasze stoisko wszystkich, którzy pragną zapoznać się z nową ofertą.

Targi IFSEC 2014

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na zbliżające się Targi IFSEC 2014. Znajdziecie nas na stanowisku D200 w hali S5. Zapraszamy!

Partner Microsoft

Podpisaliśmy umowę partnerską z firmą Microsoft dotyczącą dostarczania oprogramowania Ms SQL Server w bardziej atrakcyjnych cenach. Oprogramowanie to stanowi podstawę wielu naszych aplikacji. Osoby zainteresowane szczegółami zapraszamy do kontaktu z nami lub z jednym z naszych dystrybutorów.