Konferencja Kronos Polska

W dniach 27-28 października w Szczyrku odbyło się spotkanie z klientami zorganizowane przez Kronos Polska. W tym roku frekwencja była rekordowa - przyjechało ponad 100 osób. Mieliśmy okazję zaprezentować szereg nowych produktów i funkcjonalności - a było tego sporo. Rozmawialiśmy również o zmieniającej się sytuacji na rynku ochrony mienia i szansach z tym związanych. Była to też dobra okazja do wymiany poglądów i pomysłów pomiędzy użytkownikami naszych systemów. Wszystkim dziękujemy za szereg spotkań w miłej atmosferze i do zobaczenia za rok.

Filmy instruktażowe

W serwisie YouTube pojawił się kanał z filmami instruktażowymi o naszych produktach. Skrót do kanału to: http://www.next.biz.pl/youtube.html. Zapraszamy do oglądnięcia.

Arrow Mini

Do rodziny komunikatorów Arrow dołączył nowy - ekonomiczny model. Do komunikacji z centralą alarmową służy mu wejście PSTN (Ademco 4/2, Contact ID, SIA), zasilanie pobiera bezpośrednio z wyjścia AUX w centrali alarmowej (12 V DC) i ma mniejsze gabaryty. Występuje w dwóch wersjach 2G lub 3G.

CCTV w Kronos NET 3.0

Najnowsze wydanie Kronos NET 3.0 zostało wzbogacone o szereg sterowników do najpopularniejszych systemów CCTV. Obok obsługi kamer IP powszechnie znanego standardu ONVIF znajdują się tam sterowniki do urządzeń Axis, BCS, HikVision, Mobotix, Heitel, Raiden oraz wielu innych. Sterowniki te zapewniają pełną integracje urządzeń (w niektórych przypadkach nawet z dwukierunkową komunikacją głosową). Co miesiąc lista integrowanych urządzeń będzie się powiększać.

Platforma komunikacji

Uruchomiliśmy specjalną platformę do komunikacji ze wszystkimi naszymi klientami. Jest ona dostępna pod adresem customer.next.biz.pl. Podstawowym jej celem jest zbieranie Państwa pomysłów dot. rozwoju naszych aplikacji i urządzeń oraz głosowanie na pomysły innych użytkowników. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we wspólnym tworzeniu produktów.

Kronos NET 3.0

W dniu dzisiejszym udostępniona została pierwsza wersja platformy Kronos NET 3.0 - ewolucja. Niesie ona w sobie wiele zmian związanych m.in. z rozbudowaną obsługą wideo (wbudowany VMS, wideo patrole i wideo kontrola, szersza lista kompatybilnych urządzeń oraz dwukierunkowa komunikacja głosowa), nowymi końcówkami na urządzenia mobilne, replikacją danych na poziomie systemu, nowym - ergonomicznym interfejsem użytkownika, czy też wbudowanym zaawansowanym narzędziem do analizy danych i przygotowywania zestawień. Produkt oferowany jest w dwóch wersjach: Basic i Plus. Zachęcamy do pobrania i przetestowania produktu.

4Time wersja 3G

Została przygotowana wersja 3G naszego urządzenia do kontroli pracy strażników i pracowników terenowych.

NEXT! w prasie

W Systemach Alarmowych numer 6/2015 oraz w Zabezpieczeniach numer 6/2015 ukazały się relacje ze spotkania NEXT! z klientami organizowanego przez Kronos Polska. Znajduje się tam informacja o naszych nowych produktach. Zapraszamy do lektury.

Arrow wersja 3G

Przygotowaliśmy pierwsze wersje transmitera pracującego w sieciach 3G. Komunikator został wyposażony dodatkowo w wejścia 2EOL i kontrolę linii telefonicznej.