Pierwsze uruchomienie w sieci WAN

Po raz pierwszy KRONOS uruchomiony został poprzez publiczną sieć. Testy dokonane zostały pomiędzy łączami DSL a Neostrada. Czasy transmisji sygnałów nie wykazywały znaczących opóźnień. Program zdał egzamin w nowym środowisku, dając możliwość budowania systemów rozproszonych.

KRONOS LT - start beta testów

Rozpoczęły się testy Kronosa LT. Dostępna jest wersja beta - zainteresowanych prosimy o kontakt. Program przeznaczony jest dla mniejszych agencji ochrony.

Targi Securex 2004

Nasza firma miała przyjemność po raz pierwszy uczestniczyć w targach Securex. W trakcie targów nasz produkt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Prezentowane rozwiązania okazały się być tym na co oczekiwało wiele firm prowadzących monitoring na wysokim poziomie. Targi zaowocowały także nowymi kontaktami, które być może pozwolą na poprawę jakości naszego produktu i poszerzą bazę urządzeń, z którymi nasz system współpracuje.

Nowy partner (eCoder)

Nawiązanie współpracy z firmą eCoder. Kronos staje się platformą dla rewolucyjnego systemu monitoringu za pomocą łącz internetowych.

Dostęp zdalny poprzez WAP

Zakończono prace nad modułem dostępu do danych dla serwisu w technologii WAP. Umożliwia on serwisantom dostęp do udostępnionych przez dyspozytora danych o zdarzeniach na obiekcie w trakcie serwisu.

Pierwsze wdrożenie systemu KRONOS

W dniu 27.09.2003r. o godz. 00:36 po raz pierwszy KRONOS przejął obsługę stacji monitoringu. Wdrożenie to obejmowało pełny system dwustanowiskowy, z sześcioma stacjami bazowymi, trzema klientami odległymi na strażach pożarnych oraz stanowiskiem technicznym. Wierzymy, że nasze rozwiązanie pozwoli otworzyć nową erę w monitoringu obiektów.

Certyfikat TECHOM klasa 4

Jako pierwsi na program do monitoringu otrzymaliśmy świadectwo kwalifikacyjne TECHOM (klasa 4). Świadectwo ma numer 06/05. Jest to potwierdzenie wysokiego stopnia niezawodności i bezpieczeństwa programu Kronos NET.