Serwer demonstracyjny

Uruchomiliśmy serwer Kronos NET dając możliwość przetestowania systemu wszystkim zainteresowanym bezpośrednio przez Internet. Dodatkowo można w ten sposób sprawdzić unikalną możliwość pracy programu w sieciach rozległych.

Ubezpiecznie OC

Od dnia 17-03-2005 dostępne jest ubezpieczenie OC o sumie gwarancyjnej 200,000.00 PLN na nasze produkty. Dajemy tym samym wyższy stopień bezpieczeństwa naszym klientom.

Artykuł w Zabezpieczeniach

W numerze 6(40)/2004 Zabezpieczeń ukazał się artykuł poruszający zagadnienia integracji systemów monitoringu.

Targi Securex 2005

Na naszym stoisku (pawilon 7 stoisko 27/2) zaprezentujemy nowości w systemie Kronos NET, w tym także zintegrowaną ze stanowiskiem operatorskim transmisję wizji, Call Center, Mobilne Terminale dla Grup Interwencyjnych i Serwisu na Palmtopy oraz wspacie dla monitoringu środowiska. Zapraszamy.

Kronos LT po rosyjsku

Została przygotowana rosyjska wersja językowa KRONOSA LT.

Kronos LT w CHIP'ie

Magazyn komputerowy CHIP zamieścił informacje o naszych produktach:
http://download.chip.pl/download_116900.html

Pierwsze wdrożenie Kronos NET 1.0

Pierwsze wdrożenie w agencji ochrony. Siedem sterowników, trzy terminale wyniesione i dwa stanowiska robocze do obsługi alarmów. System działa bez zarzutu i w pełni zastępuje używany do tej pory program Kronos.

Premiera Kronos NET 1.0

Po komplecie testów KRONOS NET został zwolniony do sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z produktem. Niesie on nową jakość dla firm świadczących usługę monitoringu.

Nowy sterownik (Uniwersalny)

Opracowany został uniwersalny sterownik pozwalajacy na samodzielne podłączanie dowolnych źródeł sygnałów bez udziału firmy NEXT!.