Premiera Kronos NET 1.2

W oczekiwaniu na rewolucyjną wersję Kronos NET 2.0 planowaną na I kwartał, udostępniamy zmodernizowanego Kronosa serii 1.x. Charakteryzuje się on kilkakrotnie większą wydajnością, przy zachowaniu pełnego wachlarza funkcjonalności.

Premiera KRONOS LT 2.0

Informujemy, że zakończyliśmy pracę nad nową wersją Kronos LT. W programie dokonaliśmy ponad 30 zmian, czyniąc go jeszcze prostszym w obsłudze i równocześnie wprowadzając wiele funkcjonalności dostępnych do tej pory tylko w dużych systemach. Co najważniejsze pragniemy podkreślić, że produkt jest nadal darmowy do 100 obiektów. Lista najważniejszych zmian: opcja obsługi alarmów w kontekście poszczególnych sygnałów, komiks czynności, tablica synoptyczna, wysyłanie SMSów i maili, nawiązywanie i odbieranie rozmów telefonicznych, funkcje zadań, archiwizacja baz danych i import/eksport szablonów urządzeń, ręczne generowanie sygnałów, oraz wiele innych funkcji znanych z dużych i drogich systemów do monitoringu.

Premiera Kronos NET 1.1

Zakończyliśmy pracę nad systemem Kronos NET 1.1. W stosunku do wersji pierwotnej system posiada ponad 100 większych i mniejszych zmian. Równocześnie informujemy, że rozpoczeliśmy pracę nad systemem 2.0. Jak poprzednio wprowadzi on wiele nowości niedostępnych do tej pory w systemach monitoringu i zarządzania agencją ochrony.

Chińska wersja

Pierwsza wersja naszego oprogramowania przeznaczona na rynek chiński. Jest to kolejny rynek po polskim, słowackim, gruzińskim, rosyjskim, litewskim, ukraińskim, mołdawskim i mongolskim na którym obecne jest nasze oprogramowanie.

Połączenie bezpśrednie z SMSC

Przygotowaliśmy sterownik do bezpośredniej komunikacji z SMSC EraGSM.

Integracja z systemem HeiTel

Zakończyliśmy integrację z systemem transmisji obrazu HeiTel (www.vcs.pl).

Nowy produkt (Active Guard)

Wkrótce dostepne będą w dystrybucji urządzenia Active Guard z naszym oprogramowaniem. Urządzenia te pozwalają na kontrolę realizacji tras patrolowych on-line. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Targi Securex 2006

Zapraszamy na nasze stoisko na targach Securex 2006 w Poznaniu (pawilon 8a nr 55).

Bieżąca kontrola wartowników

Opracowaliśmy oprogramowanie umożliwiające nadzór nad pracownikami ochrony w trybie on-line. Sygnały z ze specjalistycznych urządzeń ActiveGuard, nadzorujących pracę strażników mogą być przesyłane do systemu Kronos, gdzie następuje kontrola poprawności obchodów.