Rewelacyjny wynik MsSQL

Pragniemy poinformować ze platforma bazodanowa, na której oparte jest środowisko Kronos, uzyskała w testach jedynej niezależnej organizacji testującej bazy danych (TPC) wynik ponad miliona transakcji na minute. Obecnie serwer MsSQL obok Oracle i DB2 znajduje sie w czołówce światowej najwydajniejszych baz danych. Równocześnie w rankingu wydajność/cena zajmuje pozycje od 2 do 10 wyprzedzając nawet większość platform Linux. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.tpc.org

Premiera Kronos NET 1.3

Mamy zaszczyt poinformować o zakończeniu prac nad nową wersją Kronosa serii NET. Program wśród wielu zmian m.in. w pełni wspiera monitoring pojazdów, co obok monitoringu włamaniowego, środowiska, wizji i ochrony fizycznej, tworzy kompletny pakiet dla agencji ochrony. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

Spotkanie Koszalin

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu agencji ochrony porozumienia branżowego organizowanego przez jednego z naszych klientów firmę Unia Koszalin. W trakcie spotkania mogliśmy zaprezentować zakończone wdrożenie integracji 4 oddziałów w jedno centrum dyspozytorskie i związaną z tym redukcję kosztów osobowych. Dodatkowo prezentowaliśmy rozwiązania programowe wspierające współpracę pomiędzy agencjami ochrony. Jeszcze raz dziękujemy za zaprosze

Nowe wdrożenie (PGNiG)

Kolejna firma spoza branży ochrony zdecydowała się na wybór naszego oprogramowania. Tym razem jest to Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Realizacja kontraktów tego typu wymaga od oprogramowania spełnienia najwyższych norm jakościowych. Cieszy nas że wybór padł na Kronosa.

Konwerter danych StepUp

Powstała aplikacja pozwalająca legalnym użytkownikom na przeniesienie danych ze starszych wersji Kronos na nowsze. Program jest do pobrania z naszego serwera FTP.

Nowe wdrożenie (Lotos)

Z dumą informujemy o nowym wdrożeniu opartym o system Kronos NET. Rafineria Lotos zakupiła z nasze oprogramowanie.

Usługi GSM

Rozszerzyliśmy zakres usług, które mogą zaoferować agencję ochrony posiadające Kronosa. Teraz system nie tylko informuje o zaistniałych zdarzeniach w formie SMSów, ale także pozwala wpływać na obsługę alarmów. Możliwe jest także uzyskiwanie informacji o chronionych obiektach z poziomu telefonu komórkowego.

Kronos NET Jablotron

Nawiązaliśmy współprace z czeską firmą Jablotron będącą producentem bezprzewodowych systemów alarmowych. Na mocy umowy powstała specjalna wersja oprogramowania Kronos NET, która będzie dystrybuowana na całym świecie wraz z urządzeniami tej firmy. Kronos NET staje się systemem dostępnym na kilkunastu rynkach zagranicznych.

MesserMon

Na zlecenie firmy Messer produkującej nadajniki radiowe powstała specjalna wersja Kronos LT przystosowana do specyficznych wymogów klientów firmy Messer. Będzie ona dystrybuowana wraz ze stacjami bazowymi.