Próbne uruchomienie Kronos NET 2.0

Po wielu miesiącach pracy nad najnowszą, napisaną całkowicie od nowa wersją Kronos NET w dniu 9 czerwca 2008r. o godzinie 10:30 uruchomiliśmy program w pierwszej agencji ochrony. Obecnie pracuje próbnie, równolegle z poprzednią wersją. Zaraz po zakończeniu testów rozpoczniemy dystrybucję nowego produktu wśród testowej grupy klientów.

Targi Brno

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Targi Pyros/ISET do Brna gdzie w dniach 13 - 16 maj wraz z firmą EBS będziemy wspólnie prezentować system ActiveGuard oraz urządzenia PX. Fakt ten podkreśla jeszcze raz świetną współpracę zarówno handlową jak i techniczną nawiązaną pomiędzy naszymi firmami. Równocześnie KronosGuard staje się podstawowym oprogramowaniem dla urządzeń ActiveGuard na kolejnym rynku zagranicznym.

KronosGuard na Tajwanie

W trakcie targów w Taipei na Tajwanie wraz z systemem ActiveGuard było prezentowane oprogramowanie KronosGuard jako jedyne rozwiązanie dedykowane systemowi aktywnej kontroli strażników. Otwiera to nowy rynek dla oprogramowania firmy NEXT!.

Instalacja w Ugandzie

Kolejna instalacja w nowym kraju. KronosGuard program do obsługi urządzeń ActiveGuard został wybrany w kolejnym państwie afrykańskim. Rozpoczyna się proces wdrożenia tego produktu w Ugandzie.

Targi w Moskwie

NEXT! s.c odwiedził targi MIPS w Moskwie, gdzie nawiązał dużo obiecujących kontaktów. Nasze oprogramowanie spotkało się z gorącym przyjęciem i będzie w najbliższym czasie oferowane na tamtym rynku przez lokalnego dystrybutora.

Artykuł w Systemach Alarmowych

W targowym wydaniu Systemów Alarmowych (nr 2/2008) ukazał się artykuł W grupie raźniej naszego autorstwa. Można tam znaleźć informacje o najnowszym produkcie Kronos NET 2.0. Dzielimy się tam pomysłami na zwiększenie zysków oraz sposobami na rozwój agencji ochrony. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury. Artykuł można też znaleźć w sekcji Materiały na naszej stronie Internetowej.

Nowe wdrożenie (Port Lotniczy Warszawa)

W dniu wczorajszym uruchomiono wraz z firmą Solid instalacje Kronosa w Porcie Lotniczym Okęcie. Poszerza to zakres użytkowników Kronosa poza rynek agencji ochrony.

Targi Securex 2008

Zapraszamy wszystkich obecnych klientów a także osoby zainteresowane naszymi produktami na targi Securex 2008. Na stoisku numer 129 w pawilonie 3 po raz pierwszy zostanie zaprezentowany Kronos NET 2.0 oraz KronosGuard NET 1.2. Oba systemy należą do najbardziej zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla agencji ochrony. Zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z tymi oraz innymi prezentowanymi nowościami.

Nowe wdrożenie (Policja)

Pragniemy poinformować, że w 14 Komendach Powiatowych Policji w województwie świętokrzyskim, oraz w Komendzie Wojewódzkiej uruchomiono instalacje Kronos NET dla celów wewnętrznych. Miło nam powitać Policję w gronie naszych klientów.