ATH

Nawiązaliśmy współprace z Akademią Techniczno Humanistyczną w Bielsku-Białej w celu umożliwienia odbywania praktyk oraz staży w naszej firmie studentom tej uczelni. Niezmiernie cieszy nas fakt, że firma NEXT! została dostrzeżona jako prężnie działający pracodawca w regionie i że studenci będą mogli u nas rozpocząć swoją karierę zawodową.

Targi IFSEC 2009

Nasi przedstawiciele będą uczestniczyć w tegorocznych targach IFSEC w Birmingham. Wszystkich zainteresowanych kontaktem prosimy o telefon do biura w celu umówienia spotkania.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

W dobie zaostrzającej się konkurencji na rynku ochrony oferujemy naszym klientom możliwość świadczenia przez nich dodatkowej usługi związanej z monitoringiem. Program Kronos NET umożliwia od dzisiaj, jako pierwszy w swojej klasie, prowadzenie zdalnego monitoringu związanego z kontrolą dostępu oraz rejestracją czasu pracy.

Automatyczne maile

Wykonano moduł służący do automatycznego wysyłania pod zadane adresy mailowe zestawień oraz alarmów i zmian grup sygnałów.

PIOOiM

Firma NEXT! przystąpiła do Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia. Informacje o organizacji można odnaleźć na stronie Internetowej www.piooim.pl.

Targi PragoAlarm 2009

Informujemy, że na zaproszenie Europejskiego Klubu Organizacji Branży Ochrony i naszych dystrybutorów będziemy obecni na targach PragoAlarm 2009 w Republice Czeskiej. W trakcie odbywającego się tam forum będziemy prezentować nasze najnowsze produkty. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Nowy kontynent

Mamy przyjemność poinformować, że miała miejsce pierwsza instalacja naszego oprogramowania na kontynencie australijskim. Jest to kolejny rynek na który trafiły nasze rozwiązania.

ISO 9001:2000

Z dumą donosimy, że jako pierwsza firma działająca w branży informatyki związanej z ochroną mienia na naszym rynku uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2000 wydany przez PRS na cały proces związany z wytwarzaniem i serwisowaniem oprogramowania. Mamy nadzieje, że wpłynie to na jeszcze większe zadowolenie Państwa z jakości naszych usług i produktów.

Multimedia w Kronos NET 2.0

Przy współpracy z firmami Jablotron i GE Security wprowadziliśmy do Kronos NET 2.0 opcje multimedialności. Obok funkcjonalności dostępnej do kilku lat, polegającej na bieżącym podglądzie obrazu z kamer IP i rejestratorów cyfrowych, wprowadziliśmy zapis i archiwizacje obrazów oraz filmów. Od dziś moduł do monitoringu przetwarza nie tylko zdarzenia cyfrowe i analogowe ale także archiwizuje zdjęcia przesyłane przez centralne alarmowe Jablotronu oraz filmy pochodzące z systemów produkcji GE Security.