Premiera Kronos NET 4.1.

W dniu dzisiejszym, po kilku miesiącach testów wewnętrznych oraz w zaprzyjaźnionych agencjach ochrony została udostępniona najnowsza wersja Kronosa. W śród wielu zmian najistotniejsze to m.in. jeszcze lepsza obsługa wideo, wprowadzenie lokalnych nagrań w Konsoli Monitoringu, dodana możliwość bezpośredniej obsługi domofonów, nowa generacja konsol mobilnych, oznaczanie znacznikami (TAG) nagrań w systemie, pełna obsługa alarmów w Konsoli Wideo.

Zachęcamy do pobrania.

Pierwsza edycja szkoleń PISA

W dniach 4-5 grudnia odbyła się pierwsza edycja sesji szkoleniowych PISA (Polska Izba Systemów Alarmowych), podczas których mieliśmy okazję przeprowadzić serię wykładów na temat oprogramowania stacji monitorującej CMS. Wiele interesujących rozmów dotyczących wymagań i zagrożeń związanych z nowymi technologiami.

Dziękujęmy wszystkim słuchaczom.

Testy Kronos NET 4.1

Rozpoczynamy testy Kronos NET 4.1. W najnowszej wersji znajdą się nowe moduły i funkcjonalności takie jak konsole mobilne (mClient i mGuard), obsługa domofonów i głośników, tryb prywatności kamer, zarządzanie replikacją danych, nowe mechanizmy w akcjach (m.in. wysyłka informacji o zaległościach), ponad 400 zmian. Zapraszamy do testów! 

Konferencja Kronos 2019

W dniach 28-29 listopada po raz siódmy odbyła się Konferencja Kronos Polska.
W tym roku mieli okazję zaprezentować się nie tylko Kronos Polska i Next - Intelligent Integration, ale także liczni partnerzy konferencji: EBS Sp. z o.o., Genevo - systemy alarmowe nowej generacji, CBC Poland, Linc Polska, Novatel Sp.z o.o., BCS, Euroalarm, ELDES. Przedstawione zostały nie tylko nowe rozwiązania sprzętowe, ale także innowacyjne pomysły i nowy kierunek rozwoju.
Dziękujemy za kolejne interesujące spotkania!

Konferencja EBS 2019

W dniu 27.10.2019 odbyła się konferencja firmy EBS, w której mieliśmy okazję uczestniczyć jako Złoty Partner oraz dostarczyciel rozwiązań sofwarowych. Konferencja zgromadziła gości zarówno z Polski jak i z zagranicy, którym mieliśmy okazję zaprezentować nasze rozwiązania. Spotkaliśmy się również z bardzo pozytywnym odbiorem naszego wykładu na temat zagrożeń i wyzwań związanych z AI oraz rozwiązaniami chmurowymi i przeglądarkowymi. Dziękujemy za ciekawe spotkania i rozmowy. 
 

 

ActiveView Enterprise

Z dumą informujemy o nowym produkcie - ActiveView Enterprise. To zupełnie nowy produkt, który będzie rozwijany wraz z firmą EBS aby zapewnić jeszcze lepszą integracją z ich produktami.

BBDays4.IT

Nasze miasto Bielsko-Biała to nie tylko wspaniałe miejsce, aby zamieszkać ale także żeby rozwijać swoją karierę IT. Możecie się o tym przekonać we wrześniu. Wraz z największymi firmami IT z naszego regionu, przy wsparciu Prezydenta Miasta oraz pod patronatem medialnym ogólnopolskich dzienników, zapraszamy na BBDays4.IT.  Będzie sie działo! Cykl wykładów, spotkania z ekspertami i firmami, zajęcia dla dzieciaków. Śledźcie naszego FB i zobaczcie w czym bierzemy udział :)

KronosNET 4.0

Z przyjemnością informujemy o długo oczekiwanej premierze Kronos NET 4.0. Nasz najnowszy produkt został przetestowany przez agencje bezpieczeństwa w ramach szeroko zakrojonych testów. Zapraszamy do sprawdzenia najnowszej wersji!

kAlert

Nasza siostrzana firma przygotowała nowe urządzenie kAlert. Jest to opaska życia pozwalająca na przesłanie bieżącej pozycji w razie zagrożenia życia. Potrafi też zmierzyć tętno oraz umożliwia przeprowadzenie krótkiej rozmowy telefonicznej. Zapraszamy do testów.